شنبه, 28 بهمن 1396
سال 1396 سال اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال مبارک- حرفه های آموزشی این مرکز: جوشکاری آرگون - جوشکاری گاز درجه 2 -جوشکاری مخازن فولادی - حوشکاری سازهای فولادی -جوشکاری قطعات فولادی- کشتکار گلخانه های خاکی - پرورش قارچ دکمه ای و صدفی - پرورش زنبور عسل - پرورش زعفران-پرورش گیاهان دارویی
پیشنهادات - انتقادات

نظر سنجی
سامانه آزمونهای عملی مرکز آستانه علوی
آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز114
mod_vvisit_counterدیروز152
mod_vvisit_counterاین هفته612
mod_vvisit_counterاین ماه1578
mod_vvisit_counterکل بازدیدها62294

بازدید کارشناسان سازمان آموزش و پرورش استان از کارگاه های آموزشی

پیرو تفاهم همکاری با اداره آموزش و پرورش برای اجرای دوره کارورزی دانش آموزان مقطع هنرستانی ، کارشناس...

آموزش مهارتهای کشاورزی

    اموزش کشتکار گلخانه خاکی در ترم جدید (در سال 96)پذیرش مینماید پرورش زنبور عسل پرورش زعفران ...

بازدید سرزده مدیر کل محترم از مرکز تخصصی شهدای آستانه

سید  مدیرکل محترم آموزش فنی وحرفه ای استان مرکزی روز یکشنبه  مورخ 20/2/94 ساعت 45/13 از کارگاهها ی م...

 • بازدید کارشناسان سازمان آموزش و پرورش استان از کارگاه های آموزشی

  دوشنبه, 08 تیر 1394 ساعت 09:27
 • اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

  یکشنبه, 06 اردیبهشت 1394 ساعت 13:44
 • آموزش مهارتهای کشاورزی

  یکشنبه, 06 اردیبهشت 1394 ساعت 13:44
 • بازدید سرزده مدیر کل محترم از مرکز تخصصی شهدای آستانه

  دوشنبه, 21 اردیبهشت 1394 ساعت 06:39

آموزش ثابت

برگزاری کارگاه آموزشی اطفای حریق

آموزش - آموزش ثابت

در اولین روز هفته گرامیداشت هفته ملی مهارت کارگاه آموزشی اطفای حریق با همکاری شهرداری و آتش نشانی شهر آستانه در مرکز شهدای آستانه برگزار شد .
شریعت رئیس مرکز با اعلام این خبر افزود : این کارگاه آموزشی در راستای افزایش توانمندی و آشنا سازی کارآموزان با انواع حریق ، مثلث آتش و نحوه اطفای حریق برگزار شد .
وی ضرورت پیشگیری از آتش سوزی در محیط کار و نحوه خاموش نمودن حریق در محیط های کارگاهی را امری مهم برای کارآموزان برشمرد و گفت : بخش عظیمی از آتش سوزی در کارگاه های بزرگ و کوچک ، ناشی از عدم توجه به مسائل ایمنی در هنگام کار بویژه در زمان جوشکاری می باشد که این مرکز با برگزاری دوره های مشابه در طی سال سعی در کاهش حوادث و خسارات ناشی از آتش سوزی می باشد .

 

 

 

 

 

 

جلسه هماهنگی برگزاری دوره های آموزشی با بهزیستی

آموزش - آموزش ثابت

در راستای اشاعه فرهنگ مهارت آموزی ، کاهش آسیب های اجتماعی و در دومین روز گرامیداشت هفته ملی مهارت جلسه هماهنگی برگزاری دوره های آموزشی و سایر راهکارهای همکاری با بهزیستی شازند انجام شد .
شریعت رئیس مرکز در خصوص راه های همکاری با بهزیستی گفت : مرکز آموزش فنی و حرفه ای در راستای سیاست های سازمانی توسعه آموزش بین تمام اقشار جامعه و در حرف مختلف را در برنامه های خود داشته و خواهد داشت و همکاری با سایر دستگاه ها نیز در سر فصل برنامه های این مرکز می باشد .
وی از مصادیق افزایش همکاری های طرفین را برگزاری کارگاه ها و کلاس های پیشگیری از استعمال مواد مخدر ، راه های کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از استفاده بی رویه از اینترنت و ماهواره و سایر موارد مشابه برشمرد و افزود : این مرکز تلاش می کند در کنار ارائه آموزش های مهارتی به وظیفه اجتماعی خود یعنی افزایش مهارت های اجتماعی ، افزایش دانش پیشگیری از آسیب های خانواده و تربیت نیروی کار متعهد عمل نماید .
خانم عمو جانی سرپرست اداره بهزیستی شازند نیز ضمن استقبال از همکاری با آموزش فنی و حرفه ای گفت : آموزش های فنی و حرفه ای راهکاری مناسب برای ایجاد اشتغال و خودکفایی مددجویان می باشد لذا ایجاد زمینه های همکاری بین بهزیستی و آموزش فنی و حرفه ای بسیار ضروری و مهم می باشد  .
در این جلسه مقرر گردید دوره هایی با تشخیص و معرفی بهزیستی در رشته های مورد نیاز توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه یا در مرکز یا در مراکز مورد نظر بهزیستی برگزار شود همچنین اجرای دوره های کارآفرینی و رایانه در اولویت کاری قرار بگیرد .
برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت توسط بهزیستی برای کارکنان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه و بازدید مدد جویان بهزیستی شهرستان شازند از مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه از دیگر مصوبات این جلسه بود .

 

 

برگزاری کلاس آشنایی با قرائت نماز

آموزش - آموزش ثابت

اولین جلسه کلاس آموزش قرائت نماز ویژه کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه برگزار شد .
شریعت رئیس مرکز با اعلام این خبر افزود : این کلاس در راستای افزایش توانمندی در قرائت ، رعایت تجوید و درک مفاهیم نماز توسط حجت الاسلام و المسلمین ثاقب امام جماعت مرکز در محل نمازخانه مرکز آستانه برگزار شد .
وی در ادامه گفت : مرکز شهدای آستانه از سال 90 بصورت مدوام اقدام به برگزاری نماز جماعت ، تفسیر قرآن و برگزاری دوره های مرتبط برای کارکنان و کارآموزان نموده است و برای تداوم فرهنگ نماز و قرآن و ترویج معارف دینی برنامه هایی در سال 96 اجرا خواهد نمود .

 

بازدید فرمانده سپاه شازند از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه

آموزش - آموزش ثابت

اولین جلسه هماهنگی با سپاه شازند با هدف گسترش و تعمیم دوره های آموزشی برای همه اقشار جامعه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه برگزار شد .
سرهنگ رسولی فرمانده سپاه شازند ضمن تشکر از همکاری های مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه و تاکید بر ادامه همکاری ها گفت : آموزش های فنی و حرفه ای راهکاری مناسب برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ، ایجاد اشتغال پایدار و تولید محصولات و خدمات داخلی می باشد لذا توسعه همکاری آموزشی و تعامل بیشتر بسیج سازندگی و آموزش فنی و حرفه ای بسیار ضروری و مهم می باشد  و با توجه به سابقه همکاری های گذشته و رضایت طرفین ، امیدواریم که این روند بیش از پیش ادامه یابد .
شریعت رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان و تشکر بابت همکاری های گذشته گفت : مرکز آموزش فنی و حرفه ای در راستای سیاست های سازمانی توسعه آموزش در بین تمام اقشار جامعه بویژه نقاط روستایی و محروم و در حرف مختلف را در برنامه های خود داشته و خواهد داشت و همکاری با سایر دستگاه ها و نهادهای تاثیر گذارنیز در سر فصل برنامه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای می باشد .
در این جلسه مقرر گردید دوره های آموزشی مورد نیاز بسیج سازندگی توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه در نقاط شهری و روستایی برگزار شود همچنین اجرای دوره های کارآفرینی و محصول محور در مناطق روستایی در اولویت قرار بگیرند .
برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت توسط بسیج سازندگی با نظارت مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، پیش بینی برگزاری دوره های جدید متناسب با بازار کار پس از نیاز سنجی و همچنین قراردادن لیست دوره های آموزشی مرکز در سایت سپاه شازند و ارسال لیست این دوره ها به پایگاه های بسیج سطح شهرستان از دیگر مصوبات این جلسه بود .
با هدف ارتقای سلامت بسیجیان پایگاه شهید چمران فنی و حرفه ای شازند و آستانه اختصاص دو جلسه از سالن سپاه شازند به بسیجیان این پایگاه به صورت رایگان آخرین مصوب این جلسه بود .

 

 

برگزاری جلسه هماهنگی اجرای دوره های آموزشی با کمیته امداد

آموزش - آموزش ثابت

شرح خبر : در راستای اجرای دوره های آموزشی برون سازمانی اولین جلسه هماهنگی با کمیته امداد شهرستان شازند در سالن جلسات کمیته امداد شازند برگزار شد .
مشهدی رئیس کمیته امداد شازند ضمن تشکر از همکاری های مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه و تاکید بر ادامه همکاری ها گفت : آموزش های فنی و حرفه ای راهکاری مناسب برای ایجاد اشتغال و خودکفایی مددجویان می باشد لذا ایجاد زمینه های همکاری بین کمیته امداد و آموزش فنی و حرفه ای بسیار ضروری و مهم می باشد  و با توجه به سابقه همکاری های گذشته و رضایت طرفین ، امیدواریم که این روند ادامه یابد .
شریعت رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه نیز ضمن تشکر از برگزاری جلسه و همچنین همکاری های گذشته و تاکید این روند افزود : مرکز آموزش فنی و حرفه ای در راستای سیاست های سازمانی توسعه آموزش در بین تمام اقشار جامعه بویژه نقاط روستایی و محروم و در حرف مختلف را در برنامه های خود داشته و خواهد داشت و همکاری با سایر دستگاه ها نیز در سر فصل برنامه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای می باشد .
در این جلسه مقرر گردید دوره هایی با تشخیص و معرفی کمیته امداد در رشته های مورد نیاز توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه یا در مرکز یا در روستا ها برگزار شود همچنین اجرای دوره های کارآفرینی و رایانه در مناطق روستایی در اولویت کاری قرار بگیرد .
برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت توسط کمیته امداد و نظارت مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، پیش بینی برگزاری دوره های جدید متناسب با بازار کار پس از نیاز سنجی کمیته امداد و همچنین تشکیل جلسات با حضور دهیاران و بخشدران از دیگر مصوبات این جلسه بود .

 

 
مطالب بیشتر...


حضور مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه در نمایشگاه شهر مهاجران
همزمان با ایام دهه مبارک فجر مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه در نمایشگاه توانمندی های زنان شهر مهاجران شرکت نمود .  عزیزی رئیس مرکز با اعلام این خبر افزود : این مرکز به لحاظ داشتن دوره های آموزشی در شهر مهاجران با ...

برگزاری دوره آموزشی حفظت ایمنی در شبکه برق
همزمان با ایام دهه مبارک فجر آخرین جلسه دوره آموزشی حفاظت ایمنی در شبکه های توزیع برق با همکاری اداره برق شهرستان شازند برای 90 نفر از کارکنان ادارات برق شهرستان های شازند و خنداب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه برگزار ...

دیدار با امام جمعه شهر آستانه
جمعی از کارکنان و مربیان مرکز شهدای آستانه در آغازین روز دهه مبارک فجر با امام جمعه شهر آستانه دیدار نمودند . در ابتدای این دیدار عزیزی رئیس مرکز آستانه ضمن تشکر از خدمات رئیس قبلی مرکز آستانه گزارشی از عملکرد مرکز ارائه ...

برگزاری جشن آغاز دهه فجر
مراسم گرامیداشت و زنگ انقلاب با حضور کارکنان و مربیان و تعدادی از کارآموزان همزمان با لحظه ورود امام خمینی ( ره ) به میهن اسلامی با پخش سرود و پخش شیرینی برگزار شد . عزیزی رئیس مرکز توجه به افکار و اندیشه های امام راحل را ...

برگزاری مسابقه فوتبال
همزمان با سومین روز از ایام دهه مبارک فجر مسابقه چهارجانبه فوتبال گرامیداشت  " شهدای انقلاب "  با حضور سه تیم از کارآموزان و یک تیم از کارکنان در مرکز آستانه برگزار شد . عزیزی رئیس مرکز در تکمیل این خبر افزود : ایجاد شور و ...

معارفه رئیس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه
طی مراسمی که در سالن جلسات مرکز آستانه برگزار از زحمات آقای امین اله شریعت رئیس سابق مرکز آموزش فنی تقدیر و تشکر شد و آقای منوچهر عزیزی به عنوان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه معرفی شد .در ابتدای جلسه شریعت ...

برنامه آزمون صنعت ساختمان مرحاه هفتم دیماه 96 مرکز اموزش فنی و حرفه ای استانه
برنامه آزمون صنعت ساختمان مرحاه هفتم دیماه 96 مرکز اموزش فنی و حرفه ای استانه   ...

برنامه آزمون هماهنگ مرحله هفتم دیماه 96 مرکز اموزش شهدای استانه
برنامه آزمون هماهنگ مرحله هفتم دیماه 96 مرکز اموزش شهدای استانه ...

برگزاری کارگاه آموزشی امداد و نجات در مرکز آستانه
با همکاری هلال احمر شهرستان شازند کارگاه آموزشی امداد و نجات در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه برگزار شد . شریعت رئیس مرکز در تکمیل خبر گفت : این کارگاه در مدت20 ساعت طی 3 روز برای کارکنان و کارآموزان توسط جمعیت هلال ...

شرکت کارکنان و مربیان مرکز آستانه در تجمع علیه آشوبگران
کارکنان و تعدادی از کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه آستانه همگام با سایر اقشار جامعه و در راستای اعلام انزجار و برائت از فتنه گران و آشوبگران در حوادث اخیر و اعلام حمایت و تبعیت از آرمان های نظام مقدس ...

بازدید رئیس اداره آموزش توزیع برق استان مرکزی از مرکز آستانه
رئیس اداره آموزش توزیع برق استان مرکزی از کارگاه آموزشی " رعایت ایمنی در شبکه های توزیع برق " ، ویژه کارکنان اداره برق شهرستان شازند که در مرکز آستانه در حال برگزاری است ، بازدید نمودند . مهندس حیدری طی این بازدید از شرایط ...

دستورالعمل طرح کارآموزی در محیط کار واقعی
مقدمه :در راستای اجرایی نمودن بند 2 سیاستهای کلی اشتغال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و بند 5 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، «طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی» با رویکرد ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال مولد و پایدار و ...

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای استانه -ازمون عملی
مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه برگزار می کند برنامه آزمون عملی صنعت ساختمان - مرحله ششم سال 96   ...

برگزاری کارگاه یکروزه ایمنی در برق
در راستای اجرای تفاهمنامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اداره برق استان مرکزی ،  کارگاه آموزشی یکروزه ایمنی در برق برای کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه برگزار شد . شریعت رئیس مرکز در تکمیل خبر ...

اجرای کارگاه یکروزه صنعت ساختمان
در ادامه اجرای کارگاه های یکروزه صنعت ساختمان برای متقاضیان صدور گواهینامه صلاحیت حرفه ای کارگران ساختمانی ، ششمین دوره آموزشی توسط مهندس هاشمی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان شازند در محل سالن اجتماعات مرکز آستانه ...

بازدید امام جمعه و شهردار شهر آستانه از مرکز آستانه
امام جمعه شهر آستانه و هیات همراه از کارگاه های آموزشی مرکز آستانه بازدید نمودند . حجت الاسلام و المسلمین فاطمی در حین بازدید از کارگاه های آموزشی با تعدادی از کارآموزان نیز به صورت چهره به چهره صحبت نموده و از نحوه ...

مرکز آموزش فنی و حرفه اي شهداي آستانه برنامه آزمون عملی مرحله ششم هماهنگ آذر ماه 9
مرکز آموزش فنی و حرفه اي شهداي آستانهبرنامه آزمون عملی مرحله ششم هماهنگ آذر ماه96  ...

افزایش کمی و کیفی آموزش های فنی و حرفه ای با پالایشگاه امام خمینی ( ره ) شازند
افزایش تعامل و همکاری های بیشتر بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه و پالایشگاه در جلسه ای با رئیس اداره آموزش پالایشگاه بررسی شد . در این جلسه شریعت رئیس مرکز ضمن اشاره به همکاری قبلی مرکز فنی و حرفه ای آستانه با ...

بازدید کارشناسان اداره کل از مرکز آستانه
کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی از بخش های مختلف مرکز آستانه بازدید نمودند . در طی این بازدید که با هدف بررسی و افزایش کمی و کیفی برگزاری دوره های آموزشی و ارائه خدمات به مراجعین و رضایتمندی ارباب رجوع و ...

تشریح طرح کارآموزی در محیط کار واقعی با اصناف شازند
اولین جلسه افزایش تعامل و همکاری بین صنوف شهرستان شازند با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه و اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شازند به همت اصناف شهرستان شازند برگزار شد . در این جلسه شریعت رئیس مرکز ضمن اشاره به ...